| oo3 a întrebat:

Cine imi poate sa-mi spuna de unde sa descarc bluetooth pentru calculator

1 răspuns:
| MaxiValau a răspuns:

laughing)rolling on the floor)) Nu se poate downloada de nicaieri! Bluetooth-ul nu este un brogram, este o placa integrata in placa de baza, la calculatoare foarte performante. Se gaseste la magazine un stick, cu care poti sa primesti, trimiti orice doresti tu. Costa in jur de 15-30 lei, si se gaseste in magazinele cu CD-uri, cartuse de imprimanta, microfoane, web-uri, adica in magazinele care sunt specializate in piese de pc si upgrate-uri.