| soryna_6435 a întrebat:

Cum descarc melodii din calculator pe tel.prin bluetooth?

4 răspunsuri:
| Angelik_6250 a răspuns:

Melodiile de pe calculator le pui pe telefon cu cablu usb
prin bluetooth se poate trimite de la telefon la telefon melodii, imagini...prin bluetooth nu se poate trimite de pe calculator pe telefonlaughingasa stiu eu. fundahee hee

| anoni a răspuns:

Pai mai intai descarci pe calculator si din calculator dai ctrlx sau ctrlc
, bagi telefonul cu cablul usb in calculator si gata, in spatiul de memorie al telefonului dai ctrlv si astepti sa se incarce
sper ca ti-am fost de ajutor happy te pup

| Motivator a răspuns:

Buna soryna,
In primul rand ai nevoie de un adaptor bluetooth de genu`
http://www.okazii.ro/catalog/54891774/adaptor-bluetooth-usb.html
Dupa ce ai cumparat adaptorul, il conectezi la calculator si poti sa faci transfer de date bidirectioal, adica poti fie trimite date (fotografii, melodii) de pe calculator pe telefon, fie descarca pozele facute cu telefonul pe calculator! Eu am cumparat unu de pe Okazii si cu el imi pun piesele pe telefon! O zi buna! :)

| pisoid3chocolat4 a răspuns:

Treb sa ai un cablu de date de la telefon