| cQsmYn1 a întrebat:

Cum descarc muzica din calculator in telefon prin Bluetooth?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Ai in My Documents acel fisier cu Blueetoothul. Alege folderul Share si da copy-paste la melodii in acel folder. Apoi cauta dispozitivele pe telefon iti vor aparea!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pur si simplu odata ce ai bagat adaptorul in calculator, faci o conexiune, intrii in folderul cu muzica din telefon si le copiezi acolo happy

| TeAmo_9239 a răspuns:

Depinde de ce telefon ai...
La mine...
Il conectez la unitate, dupa dau "stocare in masa" si am conecteaza singur...Intru in "My Computer"->in folderul respectiv.