| ItzRivenGod a întrebat:

De unde pot sa imi iau driver 3d pentru laptop ca sa imi mearga jocuri precum gta, fifa, pes.Cand l-am primit cadou prima oara avea 3d ca imi mergeau de toate dar ere in limba greaca ca de acolo a fost luat.Si am reinstalat windowsul ca nu ma lasa sa schimb limba.

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Daca ai windows xp poti instala un patch care se gaseste foarte usor si ti-l poti baga in ce limba vrei tu cat despre jocuri ai nevoie sa instalezi placa video adica drive-ul de pe cd si iti mai trebuie si placa de sunet care se gasesc tot pe vreun cd primite cand ai luat laptopu...acum vine vorba si de performate, de exemplu daca vrei sa joci GTA IV iti trebuie minim 4GB Ram si 512 MB Placa video ca sa iti mearga decent! bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt alex si nu stiu eu daca pot o sa te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe drivere.ro si poate gasesti bafta!