| AidDja a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un laptop pana in 3000 de lei pe care sa imi mearga jocuri precum fifa 16, need for spped 2015... ce imi recomandati?

8 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Cand va aud ca vreti laptop-uri pentru gaming ma apuca rasul fratilor.

Cumparati amice un desktop cu 1500 de lei si ai terminat o treaba. Iti merge orice joc.

Intelegeti oameni buni ca laptop-urile nu sunt facute pentru gaming. De ce ai da 3000 de lei pentru un laptop cu specificatii chiar mai mici (in 99% din cazuri) decat un PC de 1500.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Speed99):

Dap are dreptate, iti faci o unitate de isi ia zborul cu 3000 de lei.

| AidDja explică (pentru Speed99):

Am nevoie de laptop nu de pc, nu ma car cu pc dupa mine, pc am acasa

| AidDja explică (pentru Stefancalin1997):

Daca voiam pc, intrebam de pc

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru AidDja):

Pai atunci ia-ti orice tinichea de laptop ca oricum la 3000 de lei nici gta v nu cred ca-ti ruleaza,

| Speed99 a răspuns (pentru AidDja):

Pai nu ai cum sa detii un laptop care sa iti ruleze FIFA 16 si alte titluri AAA noi, daca nu platesti cel putin 1000 de euro pe el.winking Daca vrei platforma portabila i-ati un Wii sau PSP.

Laptop-urile sunt de business-only.

| Gonrax a răspuns:

Ce recomand? Un desktop.