| Merishoor a întrebat:

Deci am instalat driverul de la placa video am dat restart si mi se face negru la welcome si peste 10 secunde imi apare imaginea de la desktop, Am Windows 7 si Placa video Gt440 Funda cine ma ajuta sa rezolv problema

1 răspuns:
| Shottas a răspuns:

Pai ai testat placa intr-un joc?
daca nu iti merge deloc problema pare a fi software, reinstaleaza windowsul si driverele, de obicei cand o placa video moare iti apar atefacte, adica punte pe ecran imagine zguduita etc. ai un id de mes?