| RobertXT a întrebat:

Deci,am o tableta prestigion multipad ultra si desi am spatiu liber de stocare si in memoria interna si pe cardul de memorie cand descarc un joc imi zice ca nu am destul spatiu.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| tauruss a răspuns:

Am si eu aceeasi problema dar am rezolvat-o este din cauza ca RAM tabletei sunt aglomerati incearca sa descarci 360 security(daca poti) si intri in el si acolo sunt junk clear chestii si iti apare unde acceleration an speed nu stiu cum dai acolo si iti elibereaza RAM la mine asa am facut si a fuctionat acum daca la tine nu merge nu stiu ce este.Succes