| cristisoru09 a întrebat:

Deci am si eu o problema la laptop.
Ma jucam linistit si dibtr-o data mi-au aparut 'purici' pe ecran. Totul inca ok, dar cand ies din aplicatie, imi da 'Nvidia driver has failed and recovered'.
Apoi placa dedicata nu imi mai merge absolut deloc.

Chiar ma ingrijorez pentru ca e un laptop bunicel si nu pot sa iau altul acum.

Este posibil sa se fi stricat placa video dedicata de tot?
Sa fie arsa?
Multumesc anticipat pentru orice raspuns/solutie la problema mea.

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Daca te mai joci mult pe laptop este posibil sa prajesti laptopul de tot nu numai placa video happy

| cristisoru09 explică:

Am incercat sa reinstalez driver-ul, dar imi da setup stoped working, no nVIDIA gpu detected.