| BeeVali a întrebat:

Deci am un stick, iar in acel stick am un folder.Cand deschid acel folder imi creeaza un nou folder cu numele system volume information si alte 2.Si sunt speriat chiar nu stiu ce sa fac. Oare e un virus? Cine ma poate ajuta sa scap de acest folder ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nicolaiciuc_Ionut_2000 a răspuns:

De acel folder nu poti scapa, nu este un virus.Acel folder nu apare la toate persoanele deoarece este un folder ascuns.Nu te afecteaza cu nimic.

| BeeVali explică (pentru Nicolaiciuc_Ionut_2000):

Merci mult! M-ai linistit. Dar nu pot sa fac ceva ca sa ascund acel folder? De ex o comanda sau ceva?

| K0sti a răspuns (pentru BeeVali):

Eu zic sa ramai speriat ca e mai bine! E virus!

| BeeVali explică (pentru K0sti):

Faci misto sau ce?

| K0sti a răspuns (pentru BeeVali):

Nu, doar te-am avertizat! Ce spui tu acolo, e comportament tipic de virus!
L-ai scanat sau decat iti pui intrebari aiurea?