| LeonardoDiCapra a întrebat:

Deci ca sa incep cu inceputul am niste dreaci in acest moment de imi vine sa explodez! at wits' end at wits' end at wits' end at wits' end :@ :@ :@ :@ angry angry angry si sa va spun si de ce sunt nervos:am telefonul samsung corby GT S 3650 si in la primele 2 sau 3 ori de conectare la pc imi mergea! dar acum sa tampit tellu si nu mai merge! imiputeti spune de ce? nu am CD de instalare al lui dar asm un cablu de date de la un alt telefon samsung J-700-V! dar poate credeti ca e cablul sau CD de vina, dar de ce atunci la primele 2 sau 3 ori de conectare a mers! si nu inteleg deloc de ce nu mai merge! din setari el era si atunci „stocare de masa" dar si acum este tot„stocare de masa"! si as mai dori sa va intreb cand ar fi indicat sa il conectez la pc? cand este incarcat full sau cand este descarcat, incarcandu-se de la pc, deoarece in timpul conctarii daca el are baterie sau nu are tot incarca si chiar nu as vrea sa imi sctric bateria![pc=calculatorul, asta pentru cei ce nu stiu big grin ]

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer nu stiu dar am citit in manualul de utilizare ca trebuie sa ai maaaaaaaaaaaare grija cu incarcatorul/cablul de data/ castile atunci cand le bag in telefon ca se strica repede si asta nu mai are legatura cu garantia. nu ti-l mai repara. Poate pentru ca ai folosit alt cablu de date s-a defectat.

Numai Bine,
AnotherSimplePerson
[nu sunt conectata]

| k4z a răspuns:

Uita-te in my computer-> click dreapta undeva unde e alb->proprietes->hardware->device manager->other devices si vezi daca e acolo ceva cu semnul exclamar CUSST13 sau ceva de genu. daca e asa baga id maxim16caractere@yahoo.com si mai vorbimwinking

neluL
| neluL a răspuns:

Nu este nici o problema daca se incarca de la pc! bateria nu se strica! e normal sa se incarce! iar ca sa vezi telefonul clik pe my computer si vezi ca sub partitiile C