| andutz a întrebat:

Am samsung corby si un cablu de date samsung. Am setat stocare de masa la conexiuni pc (e singura care merge) si la inceput imi apareau fisierele din telefon. Dar acum pe telefon apare conectare pc... dar nu imi mai apare nimic. Unde le pot gasi?

2 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

In My computer si trebuie sa fie acolo un folder. Removable disk...

| andutz explică:

Sunt multe removable disk... si merge doar unul, dar nu imi apare nimic cand apas pe el.