| andutz a întrebat:

Am samsung corby si un cablu de date samsung. Am setat stocare de masa la conexiuni pc (e singura care merge) si la inceput imi apareau fisierele din telefon. Dar acum pe telefon apare conectare pc... dar nu imi mai apare nimic. Unde le pot gasi?

7 răspunsuri:
| Bebitssaa a răspuns:

Mie imi merge happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge deloc. nimic de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi merge nici miesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel straight face nu stiu ce are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce sa spun nici mie nu imi apare si nu stiu unde sa il gasesc in calculator si nu imi apare nici un nume mai diferit.

| MilkshakeShake a răspuns:

In calculator din moment ce conectezi telefonul la pc nu mai poti umbla pe telefon decat in pc... my compputer si iti apare acolo un nume mai diferit si intri acolo...