| MiLaS a întrebat:

Deci de cateva zile primesc mii de mesaje de la Info Credit - Orange.ce pot sa fac? Mentionez ca sunt pe Android si am incercat sa fac revenire la setarile din fabricare si tot asa.

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Te-ai intrebat De ce? pai depasesti consumul? esti pe abonament? Nu avem destule detalile sa iti zicem ce sa faci asa ca du-te la operator si explica-i.

| MiLaS explică (pentru EneCristian):

Am rezolvat! Am reincarcat si mi-a luat 5 centi si am scapat de mesaje...