| Alcs a întrebat:

De cateva zile tot primesc mesaje de la 366, sunt disperat. Cum fac sa nu mai primesc aceste mesaje.

2 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Depinde si ce mesaje. daca sunt de la Vodafone/Orange/cosmote cu info poti sa suni la ei sa le zici sa nu iti mai trimita. oricum poti sa suni si sa blochezi mesajele de la nr ala

| DoctorLove a răspuns:

In primul rand te calmezi si apoi nu mai trimite nici tu mesaje la randul tau la 366. probabil de aia ai inceput sa primesti. Cu timpul nu o sa mai primesti.