| Gagiu_Marcel_1966 a întrebat:

Dupa cat timp de la instalarea windows-ului 8.1 se face upgrade la windows 10? Multumesc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai se face

| flixbuster a răspuns:

Nu se (mai) face upgrade automat de la 8.1 la 10. A fost o perioda de timp la lansarea lui 10 asa ceva dar s-a terminat.

| Gagiu_Marcel_1966 explică (pentru flixbuster):

Aha, nu stiam,,,,, multumesc

| DoctorWh0 a răspuns:

Nu mai poți să îi faci upgrade direct din OS. Perioada a expirat de mult. Totuși dacă ai un dvd sau sticker cu Windows 10 ar trebui sa poți să îi dai upgrade

| Ioan_Frincu_1992 a răspuns:

2-3 ore pe HDD cam 20-60 min pe SSD in functie si de datele pe care le ai pe el, ai setari personale facute conturi media, drivere iar el in momentu asta iti poate face transferul daca alegi asta

| Gagiu_Marcel_1966 explică (pentru Ioan_Frincu_1992):

Multumesc, dar nu vreau sa il fac fortat,,,,,,, ci astept,,,,,, ( dar cit trebuie sa astept?