| anonim_4396 a întrebat:

E vorba de Facebook. Cand ma uit sa vad dispozitivele de unde m-am logat apare ceva ciudat:
e eroare?
http://postimg.cc/CR9HNNjx

M-am deconectat de la dispozitivul necunoscut.
Am schimbat parola de cateva ori si tot asa apare cel putin o data pe zi vad dispozitiv necunoscut fara un oras specificat.
De ce?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Inseamna ca tu te loghezi

| Stelian2015 a răspuns (pentru aditimus):

Adica pe dispozitivul necunoscut tot eu sunt? deci nu s-a logat nimeni la contul meu?
apar orase diferite.

si daca ma deconectez de pe ala necunoscut nu ma pune sa ma loghez din nou. cateodata ma pune, cateodata nu.

| aditimus a răspuns:

Vezi ca ai posibilitatea sa blochezi a doua logare din cate stiu eu apesi ca nu ai fost tu doar sa testezi daca tu ai fost, incearca.