| bogdan23718 a întrebat:

Este pe aici cineva din Cluj care poate să îmi spună ce semnal are la digi mobil la internetul de pe cartela abonamentului nelimitat? Sunt curios daca merita.

3 răspunsuri:
| IuliiMD a răspuns:

Buna.
Eu sunt destul de multumita de el. Nu am avut probleme, insa la un moment dat incepe sa scada viteza acestuia insa nu intr-un mod in care sa zic ca nu mai reusesc sa accesez nimic sau sa il folosesc.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Eu sunt chiar multumit de el. Nu am deloc probleme cu viteza la internet.

| UnOmdin20000 a răspuns:

Nu sunt din Cluj dar nici departe.
In Ardeal, preponderent este DIGI. Merge bine. Insa pe cartela, dupa ce termini cat ai alocat, viteza mai scade. Nu numai la DIGI ci in orice retea.