| RAY a întrebat:

Eu am avut un laptop Asus cu display lcd glare si se vedea urat de tot filmele cu pete negre aiurea, acum cei de la Asus mi-au facut alta recomandare pe partea hardware e chiar bun dar are ecran TN antiglare, se va mai vedea tot asa cu pete negre? ca are unghi mic de vizualizare ce inseamna?

doar cine are habar sa raspunda va rog

1 răspuns:
| Kimokato a răspuns:

Iti schimba disply-ul sau alt laptop? Zi ce laptop este sau lasa un link. Dar nu cred ca o sa mai aibe probleme cu petele negre si cat despre unghiul de vizualizare pe display-ul TN este mai mic si este bun pentru gaming.