| AstroAlex59 a întrebat:

Salut, am un laptop Lenovo si de cateva luni mi-au aparut doua pete negre pe ecran, iar acum imi apare inca una, care este cauza aparitiei lor si cum pot scapa de ele. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Probabil ca sunt pixeli morti! happy
Mai e in garantie laptop-ul?

| AstroAlex59 explică (pentru laptopnews):

DA inca mai e. O sa il duc la service

| laptopnews a răspuns (pentru AstroAlex59):

Da, e ok asa! Mergi la un service autorizat! :)
Nu stiu insa daca e ceva de facut. Ultima data stiu ca de la 4 pixeli in sus intra in garantie, dar cel mai bine verifici si citesti contractul! Succes!
http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

3 răspunsuri:
| TePupiic a răspuns:

Cred ca e o problema cu pixeli ca la altceva nu ma gandesc!sad Au cam dat ortu` popiilaughing Daca e in garantie stii ce sa faci!big grin