| George021837 a întrebat:

Exista vreo aplicatie sau ceva de genul pentru telefon care sa subtitreze videoclipuri dupa Youtube în romana?

5 răspunsuri:
| CarBitBTC a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html

| ovidiu123432 a răspuns:

N-am auzit de o asa aplicatie, poti vedea subtritarile doar la video-urile in care le adauga cel care a pus acel video si atat, nu prea cred ca ai cum altcumva, asteapta si alte raspunsuri, poate este si gresesc eu big grin.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca ai cont de Youtube poti selecta si subtitrarile

| nimenisinimik a răspuns:

II zice Cambridge si e un soft care o face direct din creierul tau, e tehnologie noua.

| PainTech a răspuns:

Subtitrarea automata face o traba destul de bune, asta e maximul la care te poti astepta.