| EmaEmyy a întrebat:

Buna, ma confrunt cu o problema, nu știu engleză și doresc sa vizionez videoclipuri pe YouTube cu subtitrări in romană, dar am văzut ca nu se poate. Știe cineva dacă exista vreo aplicație pentru acest subiect?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Limba Engleza nu e grea, vezi de un abonament pe Netflix si urmareste cu atentie dialogurile asa vei invata, vocabularul limbi engleze se asemana mult cu limba romana iar ca gramatica e usor, de pronuntat e foarte greu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista așa ceva. Dar e ocazia perfecta sa înveți engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu toate clipurile de pe YouTube au subtitrări în romana, în cel mai bun caz invata putina engleza. Aplicatie din ce știu nu exista.