| Furnicuta000 a întrebat:

Exista vreo modalitate ca anumiti prieteni din lista sa nu mai vada ce postez eu intr-un grup de Facebook privat in care sunt si ei inscrisi? In afara de a-i bloca...

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Înțeleg, și eu am senzația asta câteodată.

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu, dar chiar dacă s-ar fi putut, tot ar fi existat riscul să audă de la alții, deci nu e cea mai bună soluție.

| Furnicuta000 explică (pentru Florin9Florin9):

Nu e cine stie ce secret, mai postez si eu ceva de vanzare, mai discut una alta dar parca ma gandesc mereu ca vad prietenii mei...