| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo oportunitate in Romania sa faci bani in domeniu Graphic designer?

Eu incerc de cateva luni sa gasesc ceva.
M-am antrenat 2-3 ani sa ajung bun, nu as vrea sa renunt...

4 răspunsuri:
| Neculau_Codrin_1990 a răspuns:

Sanse destul de mici parerea mea.Destul de greu sa evoluezi pe acest domeniu in tara si as recomanda web designer se poate castiga bine daca ai imaginatie si ceva timp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti bun sunt multe oportunitati. Numai cate firme de game developing sunt prin București. Sigur cauta designeri

| Goete a răspuns:

Poti lucra si de acasa pentru orice firma din lume, daca esti bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Sunt bun sa zic asa in opinia altora, iti arat si un portofoliu daca vrei.