| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo oportunitate in Romania sa faci bani in domeniu Graphic designer?

Eu incerc de cateva luni sa gasesc ceva.
M-am antrenat 2-3 ani sa ajung bun, nu as vrea sa renunt...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti bun sunt multe oportunitati. Numai cate firme de game developing sunt prin București. Sigur cauta designeri

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Sunt bun sa zic asa in opinia altora, iti arat si un portofoliu daca vrei.

| Goete a răspuns:

Poti lucra si de acasa pentru orice firma din lume, daca esti bun

| Neculau_Codrin_1990 a răspuns:

Sanse destul de mici parerea mea.Destul de greu sa evoluezi pe acest domeniu in tara si as recomanda web designer se poate castiga bine daca ai imaginatie si ceva timp.