| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa-mi salvez emailurile de pe contul meu de yahoo in PC? nu doresc sa le scot la imprimanta, doresc sa le salvez in format electronic.

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

Da... dar manual fiecare. din pacate inca nu exista posibilitatea de a exporta e-mailurile big grin

4 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Manual.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Gdeni):

Adica sa dau copy paste intr-un fisier word?

| Gdeni a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cam asa. sau sa iei proto scape si sa capturezi imaginea intr-o poza...sau safaci un print screen la pag.

| Numby a răspuns:

Manul si cu rabdare daca ai multe...
dc sa le mai salvezi in pc daca poti face acum un nou document si sa le salvezi acolo... sau sa le trimiti pe alt e mail