| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa pun o poza de profil pe facebook, iar cand cineva da click pe ea, aceasta poza sa nu i se deschida?

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Da. Dai sus la poza "vizibila pentru" si selectezi 'personalizat' apoi "Nu distribui această postare pentru" si il etichetezi acolo.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Chαяtreux):

Ce sa etichetez?

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Da, dai la vizibila pentru, si apoi ai mai multe obtiuni, te descurci
P.S. de etichetat etichetezi persoana care vrei sa nu iti vada poza, sau inverswinking vezi si tu

| Chαяtreux a răspuns (pentru anonim_4396):

Persoana respectiva, adica ii scrii numele acolo