| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Cum fac pe facebook sa-mi pun o poza de profil, dar cand lumea da click pe ea sa o vada ea sa nu mai apar a?

5 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Fa exact cum ti-a spus @Biancaaa05 trebuie so stergi!

| L ι ѕѕ є η α ☮ explică:

@ Biancaaa05 - Mai scrie te rog un comenatriu ca sa.ti pot da fundita, caci la cel scris mai sus nu reusescsad

| ManutzuWolfy a răspuns:

Deci.Intri in albumul unde ai poza.Selectezi poza ca''Poza de profil'', si dupa ce ai pus-o te duci la fotografii de profil si stergi poza.happy Mult succes :*

| QueenofLove a răspuns:

Buna.trebuie sa iti privatizezi contul de pe facebook.

| Biancaϟ a răspuns:

Dupa ce o pui la profil, te duci in album si o stergi. o sa iti apara la profil dar nu o sa mai fie in album happy