| Neverrrrrr a întrebat:

Exista vreun program cu care pot bloca calculatorul(adica el sa fie inca deschis dar sa necesite o parola pentru a putea accesa orice aplicatie de pe el).

5 răspunsuri:
| AnastasiaBalan a răspuns:

In windows, control panel - users account si pui parola.

| Robert2580 a răspuns (pentru Robert2580):

Aici e cum sa faci http://www.makeuseof.com/tag/how-to-password-protect-any-windows-program/, primul link e pentru altceva! Bafta!

| peperonies a răspuns:

Iti pui parola la contul de windows si cand pleci il blochezi cu windows - l.

| Ssssmokin a răspuns:

Pui o parola pe pc din Control Panel > User Accounts and Family Safety > User Accounts > Create Your Password
Apoi intri la star si unde ai optiunea cu shut down si etc trebuie sa ai si o optiune cu Lock, e si apesi pe aia. (Windows 7)