| ingerasmotat a întrebat:

Exista vreo aplicatie/program pentru a te conecta la wifi chiar daca are parola? una care sa mearga...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hack.

| Cezar a răspuns:

Sincer exista programele pe google de a sparge parola WLAN! Dar cam greu de gasit, daca stii sa cauti bine, gasesti cei de pe rstcenter ai putea cauta, un forum de pasonatii de astfel de programe, ai putea sa ii intrebi pe ei in sectiunea corecta! Dar numai de pe laptop poti sparge! Si ulteriori sa te conectezi cu mobilul daca ai spart acel cod!

| BiuL a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu există așa ceva, sunt numai fake-uri, recomand să nu descarci nimic dacă vrei să mai ai calculatorul teafăr.

| Radamel a răspuns:

Sunt, dar doar pe calculator!

| AndyNuStiuHelpMe a răspuns:

Buna nu toate fund fake-uri... sad

FUnda?