| RalucaSuciu a întrebat:

Cum as putea sa blochez calculatorul si sa pot sa intru doar eu cu o parola? Ce program as putea sa folosesc? Ofer funda! happy

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel -> user accounts -> manage another account -> click pe contul tau -> create a password -> in primele doua campuri introduci parola, iar campul 3... ceva care sa-ti aminteasca de ea in caz ca o uiti -> create password

4 răspunsuri:
| Gabitech a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti? nu iti e suficienta parola de login de inceput? cine stie sa sparga parola aia stie sa sparga si urmatoarea parola nu-ti fa griji happy

| thestyle a răspuns:

Pai dai la CONTROL PANEL dupa dai la ACCOUNT si dupa o sa-ti apara o fereastra si dai pe una din IMAGINII si mai departe e usor

| Rubikon96 a răspuns:

Nu e nevoi sa descarci vreun program. eu dau clik pe start apoi clic pe iconita de sus cu administrator. acolo sunt multe optiuni printre care si blocarea calculatorului.