| lariiiin a întrebat:

Expertii in facebook! Buna TPU am mare nevoie de ajutor, primul raspus bun va primi vot si funda! contul meu de facebook este facut pe un id de mess blocat(acel id era in functiune cand mi-am facut eu facebook-ul intre timp mi s-a blocat nu stiu de ce)si eu mi-am schimbat parola, un timp indelungat nu am batut parola deoarece ramasesem logata iar intre timp nu i-am mai acordat de loc atentia iar asa a aparut problema mea cu parola pe care am uitato iar din cauza ca id pe care am facut facebook-ul este blocat nu pot nici sa dau la "mi-am uitat parola" ca sa imi trimita e-mail pentru schimbare.Intrebarea mea este cum as putea sa-mi schimb parola din moment ce nu mai am alternativa cu "mi-am uitat parola"? Ce imi recomandati? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Practic daca nu iti deblocheaza id nu iti poti recupera implicit parola de facebook.Toata treaba e cu id daca il faci sa functioneze ai acces si facebook

| lariiiin explică (pentru FlorinDiablo):

Da ma gandeam ca nu mai am ce sa fac...dar am incercat m-am gandit ca poate cineva ma va ajuta! multumesc oricum de rasp!winking

| FlorinDiablo a răspuns (pentru lariiiin):

Daca alt cineva stie alte metode e rugat sa posteze aici, cu mare incredere la nivelul meu mental in momentul de fata nu vad alta solutie!

| lariiiin explică (pentru FlorinDiablo):

Multumesc mult oricum!happy

| FlorinDiablo a răspuns (pentru lariiiin):

Cp