| ANDREIBOOS01 a întrebat:

FIFA 07 Requires Hardware Graphics Acceleration asta imi apare cand vreau sa intru in FIFA 07 spuneti-mi va rog am incercat si cu directx 9c si cu >startdxdiag

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Asta se intampla poate pentru ca nu sunt compatibile cu sistemul de operare. Ce Windows ai instalat? Xp, Windows7? Verifica daca site-ul oficial al producatorului are drivere compatibile cu Windows-ul din calculator.
Chiar daca ai Windows7, iar driverele sunt numai pentru Xp si Vista, Microsoft te ajuta sa instalezi drivere mai vechi, necompatibile, pe un Win7.
http://www.dummies.com/......ows-7.html

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Reinstaleaza driverele de la placa video.

| ANDREIBOOS01 explică (pentru dannyel86):

Am incercat sa le instalez da nu sunt bune

| Tiger7777 a răspuns (pentru dannyel86):

Cum se face?

| dannyel86 a răspuns (pentru ANDREIBOOS01):

Asta se intampla poate pentru ca nu sunt compatibile cu sistemul de operare. Ce Windows ai instalat? Xp, Windows7? Verifica daca site-ul oficial al producatorului are drivere compatibile cu Windows-ul din calculator.
Chiar daca ai Windows7, iar driverele sunt numai pentru Xp si Vista, Microsoft te ajuta sa instalezi drivere mai vechi, necompatibile, pe un Win7.
http://www.dummies.com/......ows-7.html

| ElSharawy a răspuns:

Instaleaza directX 9c sau du-te la meniul start, run si scrie '' dxdiag ''si vezi daca ai activat direct3d accelerator sau directdraw sau agp texture! sau daca nu incearca sa instalez sau reinstaleaza placa videoca cel mai probabil asta e