| HpARomania a întrebat:

Cand vreau sa intru in fifa imi da eroarea asta :

FIFA 08 Requires Hardware Graphics Acceleration
Funda

1 răspuns:
| Jurasim a răspuns:

Fifa cere grafici hardware? Pai
s'ar putea sa nu iti mearga din cauza ca nu ai driveri la PC, grafica, procesor, ceva necesar pentru a rula jocul.
Eu am avut Assassin'S Creed IV si cand intram in el imi dadea o eroare cu : ''AC4.exe has stopped working''; iti sugerez sa iti descarci Nvidia Geforce Experience, este un program cu cate iti optimizezi jocurile, da o anumita grafica superioara pentru jocurile care iti cer grafica mare si nu iti merg pe PC, iti tine driverii updatati in fiecare zi la PC etc.
Il poti descarca direct de pe site-ul oficial fara virusi desigur : http://www.geforce.com/geforce-experience