| tony09 a întrebat:

Folosesc ca si antivirus nod32 si as vrea sa stiu voi ce folositi si care ar fi mai bun? Voi ce folositi? Ms!

Răspuns Câştigător
| XxXFBIXxX a răspuns:

Nod 32 este cel mai bun antivirus... eu il am de vreo 4 ani antivirusu si n-am avut probleme cu calculatorul

8 răspunsuri:
| Ayame17 a răspuns:

Si eu tot Nod 32 folosesc, si desi il am de putin timp, mi se pare bun

| MareleD a răspuns:

Eu zic ca Norton 2012 e cel mai bun si e nelimitat fara key.
Sper ca ti-am fost de folos.
SUCCES! 1

| Luciano2b2 a răspuns:

Salutare tony daca nu iti permiti un antivirus ca Norton care este destul de scump ce-i drept poti descarca cel mai bun antivirus gratis si anume Avira, foarte stabil si puternic. :) Iti las aici pagina lor, toate cele bune http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal iti recoamnd cu incredere Avast Antivirus, am incercat si Nod32 si alte antivirusuri, dar Avast-ul mi s-a parut cel mai performant. O zi placuta!

| AxelShane a răspuns:

Eu folosesc avira antivir, e un antivirus bunwinking

| LuisEdward a răspuns:

AVG 2012 free

| lungudragos a răspuns:

Nod 32 e foarte bun, parerea mea! Am avut si avira si avast, imi cam stergeau din fisiere ca sa zic asa...

| Despretoate a răspuns:

Avira
Cauta pe Google:
lista antivirus xaaaaucxbbbbu