| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc HTC one si aveam o problema cu touch-ul..nu raspundea 20% din partea de sus a ecranului.Am urnarit un tutorial pe Youtube cum sa l repar(cu chestia aia de la bricheta care face scantei), iar acum iar nu mai raspunde, ce sa fac? Este urgent! Multumesc!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Schimba-l.

| LPCTSTR a răspuns:

Stai, ce?
Ai urmărit un clip mai fake decât existența Pământului plat și tu te aștepți să dea cu Salis Mundus pentru a repara zona afectată?
Te-ai tâmpit sau ce?
Dumnezeu nu face minuni, Dumnezeu nu există, cel de la service face "minuni", cel de la service exsită.

| Gigantulmaro a răspuns (pentru LPCTSTR):

Daca vrei sa stii desteptule, a mers un timp sau nu ai citit tot ce am scris

| LPCTSTR a răspuns (pentru Gigantulmaro):

Și?
Ai demonstrat teoria predestinării sau nu?