| HolokronDust a întrebat:

Am si eu un LG gs290 care are ceva ciudat. Imi raspunde touch-ul extrem de aiurea. Gen cand apas butonul de meniu care este in partea dreapta jos a ecranului imi raspunde istoricul care este in stanga. La un moment dat raspundea ok, gen la vreo 2 mm sub icoana respectiva, dar acum e haos total. Am intrebat pe cineva care se pricepe la telefoane si mi-a spus ca nu trebuie sa schimb touch-ul neaparat. Voi cum ati rezolvat-o? V-ati schimbat touch-ul pana la urma?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu l-am schimbat pentru ca nu am patit asa ceva.Du-te la un service cu el sau daca mai e in garantie, te duci acolo de unde l-ai luat.