| PainTech a întrebat:

Foloseste cineva WordPress? Stiu ca primesti un domeniu gratis, ceea ce e fantastic!

Intrebarea mea e urmatoarea : Site-ul suporta si propriul meu HTML, CSS si ce imi mai trece prin cap sau trebuie aleg unul din Preset-ul lor ( asemanator cu Wix.com )?

De cat timp il folositi si ce parere aveti? Daca se poate, puteti lasa si un link catre site. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti ofera nimeni un domeniu gratis... maxim un subdomeniu.

da, poti pune ce html si css vrei tu, iti poti customiza tema daca iti pui wordpress ul pe propriu tau server.

1 răspuns:
| Denision a răspuns:

Salut.Daca doresti ceva bun si de viitor, stabil si fara probleme atunci iti recomand sa cumperi un domeniu si un webhost de la o firma anume. Domeniile pleaca de la 2 euro la 50. Daca doresti ajutor/detalii privind WordPress-ul, atunci lasa-mi o adresa de contact.Sunt scripter de meserie, te pot ajuta.