| kevincosty a întrebat:

Am vazut multe cerinte despre cum sa iti faci un site sau un blog.
Astazi vreau sa va anunt un nou site ce va permite sa va faceti un blog sau un site complet gratis.
Va puteti inscrie aici http://bit.ly/gu9MQq
Aveti domeniu gratis si host gratis pe viata.
In plus daca va inscrieti lasati username-ul vostru si eu va voi instala Wordpress gratis!
Astept intrebarile voastre si voi incerca pe cat posibil sa va ajut.

3 răspunsuri:
| NoemiVivien a răspuns:

Multumesc! esti tare dulce!

| NoemiVivien a răspuns:

Uite draga mea, un nou site de care nu prea cred ca ai auyit dar e tot asa pe gratis. www.webgarden.com sper sa iti fie de folos! si daca intri si iti faci cont dai la cautare si scrie NoemiFunWorld si mai in jos dai imi place! daca ai nelamuriri cu inregistrarea contacteaza-ma la tynkellbell08@yahoo.com

| superman12494 a răspuns:

Multumim