| Nikk96 a întrebat:

Funda! Nu imi merge Internet Explorer, imi apare o eroare(Don't send). ce pot sa fac? Am incercat sa il dezinstalez si nu merge.Cum pot sa dezinstalez.(am intrat in my computer la add or remove programs)
MS anticipat!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Incearca un Reset.
Start-->Control Panel-->Internet Options-->Advanced-->Reset.

De sters nu-l poti sterge definitiv. Acesta nu se sterge ca orice alt browser pentru ca e integrat bine in Windows. Poti incerca ce au zis userii de mai sus... dar nu cred ca vei avea prea multe "succesuri" cu asta.

8 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Acesta se instaleaza automat odata cu sistemul. Ar fi bine sa incerzi alt browser cum ar fi mozzila, google chrome. nu ai ce sa ii faci...trebuie sa ilstalezi windosul dar mai bine nul mai folosesti deloc internet explorer

| lexxxy a răspuns:

Reistaleaza-ti windowsul happy happy sau foloseste alt browser...Mozzila Firefox, Opera mini, Google Chrome...succes happy

| eu_7579 a răspuns:

Pentru dezinstalare --> Start ---> Control panel---> Add or remove programas in fereastra noua alegi Add/remove windows components iti apare o fereastra noua debifezi doar Internet explorer fara sa mai modifici nimic si dai continuare...insa trebuie sa ai CD de xp...acelasi procedeu si la instalare numai ca-n loc de debifat il bifezi.

| TDT a răspuns:

Chiar daca il "scoti" din Windows components, IE nu este cu adevarat dezinstalat, pentru ca sunt multe aplicatii care au nevoie de anumite componente din el. Iti recomand alt browser pana apare IE9. Personal, folosesc Chrome de cativa ani, este cel mai rapid browser la ora actuala.

| JaJe a răspuns:

Internet Explorer, se instaleaza odata cu windows-ul, in schimb ai putea sa incerci sa instalezi FIREFOX sau OPERA.

| mihaitaboss a răspuns:

Internet Explorer nu poti sa-l dezinstalezi. Eu iti recomand alt browser - Google Chrome sau Mozilla Firefox. Daca vrei sa ramai pe Internet Explorer ai putea sa-l actualizezi la ultima versiune, asta ar trebui sa te scape de eroarea aia. happy

| Nikk96 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. Dupa mine v-as fi dat la toti funda, dar e bun si un vothappy
P. S: Raspunsul lui ''Aero'' a fost ceva mai folositor, insa repet va multumesc!

Alte răspunsuri