| Sacred a întrebat:

Am nevoie de ajutor, la yahoo la mail mereu imi da eroare la mozila cand intru acolo.Adica intru la mail, dau pe inbox, trec cateva secunde si imi apare o eroare la mozila, ceva cu "send report" si "don't send". Am incercat sa intru pe internet explorer dar imi zice sa imi pun nr. de telefon si secret questions...deci cum fac sa stau mult pe mail?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de al antivirus schimba antivirusul pe avg 7 sau 9 sau altele robert_the_big eu am avut avg 2011 si imi facea asa acum am bagat avg 7 nu nu mai am probleme este de la Firewall