| alex2009 a întrebat:

Google crome, opera, firefox sau explorer?

Răspuns Câştigător
| MinimalPassion a răspuns:

Google chrome, ti-l recomand, il folosesc de cand a aparut nu am avut probleme cu el. O seara minunata!

69 răspunsuri:
| ZeTeneL a răspuns:

Google chrome cel mai simplu si mai bun mi se pare, il folosesc de mult timp si nu am probleme

| kosmynutza a răspuns:

Eu zic la fel ca google chrome ii cel mai bun si eu il folosesc.

| Dyaaanaaa a răspuns:

Firefox...{zic eu }

| mileysmiley a răspuns:

Google chrome, ti-l recomand, il folosesc de cand a aparut nu am avut probleme cu el.

| Genius_5338 a răspuns:

Explorer e la pamant.
Google Chrome si Mozilla Firefox sunt cele m-ai bune browsere de INTERNET

| snikers_7824 a răspuns:

Eu zic sa folosesti chrome deoarece e mai rapid iar IE 8 are probleme de securitatetongue)))

| Adrian_9347 a răspuns:

Google chrome. E foarte tare!

| xXPePsILiGhTzXx a răspuns:

Chrome, clar, Si Multumim, Ai ajutat o multime de oameni sa gaseasca un browser foarte bun.

| Otniel_4829 a răspuns:

Chrome