| Georgeconstantinjitariu a întrebat:

Ce e mai bun :google crome sau mozilla firefox?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu am Google Chrome si cred ca e cel mai bun browser.

| aliosha76 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa il folosesti. firefox are mai multe add-ons-uri. Eu le am pe amandoua. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome e mai rapid!

| DSGline a răspuns:

Mie imi place mai mult mozzila firefox si uni se plang ca mananca multe resurse eu am 12 gb ram si nu mi se pare ca consuma mult never nu mia sarit consumul de 400 mb in sus straight face

| Ciprian_5382 a răspuns:

Firefox este cel mai sigur!