| Halloo a întrebat:

Hallooo.am o problema: cand vreau sa bag aplicatii din itunes de pe pc pe iphone, imi spune ca mi se va sterge aplicatiile care le am pe iphone, si le baga pe cele care le vreau sa bag de pe pcstraight face

ce pot sa fac sa nu mi se streaga cele care le am deja? funda!

1 răspuns:
| MikeTime a răspuns:

Nimic.

Asa e facut Itunes-ul.

Ceea ce poti sa faci este sa pui aplicatiile pe care le ai petelefon pe un stic sau altceva si pe langa acelea sa pui si ce aplicatii noi vrei.

Si dupa sa le pui de pe iTunes pe iPhone.