| Halloo a întrebat:

Hallooo.am o problema: cand vreau sa bag aplicatii din itunes de pe pc pe iphone, imi spune ca mi se va sterge aplicatiile care le am pe iphone, si le baga pe cele care le vreau sa bag de pe pcstraight face

ce pot sa fac sa nu mi se streaga cele care le am deja? funda! 1

1 răspuns:
| al3x955 a răspuns:

Eu pentru a instala aplicatii si a pune imagini si melodii pe iphone-ul meu folosesc iTools, e mult mai bun si mult mai rapid. Recomand