| sipiccc a întrebat:

am iphone, si am intrat in iTunes pentru a-mi pune niste aplicatii... am dat apply si dupa done ...acolo in iTunes imi apar aplicatiile, dar in telefon nu ..nu mi s-a mai intamplat asta pana acum. de ce nu-mi apar aplicatiile si in telefon?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Sa nu le downloadat doar in itunes... Vezi ca poti sa le tragi cu mouse-ul din itunes catre iphone, cu telefonul conectat.

| sipiccc explică (pentru antimulte):

Pai asta am si facut laughing. dau apply si dupa done... imi apare ca le am in telefon dar cand ma uit in telefon ele nu apar happy