| Timeeeeeea a întrebat:

Heeei, am o problema. Am un telefon Nokia Asha 201 si un card de 4GB, mai demult am pus o parola la card dar am uitat-o. Acum am nevoie neaparat sa aflu parola si nu stiu cum. Am auzit de metoda cu Reader-ul dar nu am spatiu in unitate pentru un asemenea card, am mai auzit si de Symbian, dar nici de asta nu am laughing))) Ce metode mai sunt? Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Gabi001 a răspuns:

Formateazal.Dar ai grija ca se duce si parola si tot ce ai pe el!

| Timeeeeeea explică (pentru Gabi001):

Pentru formatare cere si parola.

| Gabi001 a răspuns (pentru Timeeeeeea):

Introdul in calculator cu ajutorul unui stick sau ceva si fa formatarea de pe pc ca se poate si fara sa stii parola! Nu e greu deloc