| anonim_4396 a întrebat:

Hei, acum cativa ani am facut cont la e.on sa primesc factura la curent pe email, dar nu imi mai aduc aminte nici cont nici nimic de atunci, ca stiu ca ceva nu a functionat. Acum cand am incercat sa fac iar cont, dar imi scrie ca "acest cont este deja folosit de un utilizator online". Ce pot face in privinta asta? Vreau neaparat sa primesc factura in format electronic. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Contactezi telefonic compania de electricitate si te indruma ei pas cu pas.