| Balan_Andreea_1999 a întrebat:

Daca mi.am facut cont pe e.on myline, o sa mai primesc si factura tiparita?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca este specificat si factura electronica are aceleasi date ca o factura pe hartie.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si eu am asa si platesc online factura.
Nu mai primesti factura tiparita dar o poti scoate tu la imprimanta.

| Balan_Andreea_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Ce pot face sa o primesc din nou?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Balan_Andreea_1999):

Te poti adresa personal la sediul furnizorului sau poti sa trimiti o cerere in acest sens online, intrand in contul tau si apoi din meniul din stanga in Contacteaza-ne.

| Balan_Andreea_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Daca primesc factura in format electronic, o mai pot plati la autonatul de plati?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Balan_Andreea_1999):

Asata nu stiu, n-am platit niciodata la automat si nu stiu daca trebuie sa introduci vreun cod sau daca trebuie sa scanezi codul de pe factura. Intreaba unitatea unde este aparatul respectiv.

| Balan_Andreea_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Pana acum nu am primit factura in format electronic si nu stiu ce ar trebui sa fac, sincer. la automatul respectiv unde platesc, trebuie' sa introduc " cod incasare", cred ca e specifiat in factura electronica, nu? Multumesc mult oricum!

| Balan_Andreea_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Nu am primit pana acum facturi online, sincer. cred ca e specificat in factura codul de incasare, nu? multumesc mult oricum!

| Ioandelasal a răspuns (pentru Balan_Andreea_1999):

Sigur ca este specificat si factura electronica are aceleasi date ca o factura pe hartie.