| AlexAndrA_7410 a întrebat:

Hei happy Am intrat pe o aplicatie pe fb in care imi spunea ca pot sa imi schimb culoarea la facebook si am dat like si tot ce trebuia pe acolo si mi-a zis sa dau click pe link sus si sa scriu j apoi ctrl+v si dupa mi- zis sa astept. Cat am asteptat am intrat pe youtube si am vrut sa distribui un videoclip si imi cerea sa ma loghez pe fb. dupa ce m-am logat a spus ca s-ar putea sa fi intrat un virus in calculator si imi zicea sa selectez nu stiu ce antivirus de pe-acolo... In mare: Este posibil sa fie vreun virus?

Răspuns Câştigător
| Maria_Paduraru_1953 a răspuns:

Si eu am patit la fel

3 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta. si mi s-a spus ca da, este un virus. iar acum eu am acces limitat x-(x-(

| elwka a răspuns:

Buna!
Dezinstalează browserul pe care il foloseai cand ai luat virusul si instaleaza-l din nou. La mine a mers!