| ştrumf_8528 a întrebat:

Te rog frumos ajuta`ma
am primit un mesaj pe hi5
cu ceva de genu " daca vrei cadouri hi5 apasa aici"
si am dat click …
si mi-a aparut iar hi5.com
unde trebuia sa ma loghez iar.
dar parca era ceva mai diferit.
ma rog.
aproape la fel…

m`am logat.
si am inceput sa trimit ( nu eu. )
mesaje cu "SEX ORAL"
mi-am dat seama doar atunci cand mi-a trimis unul mesaj…

si m`am speriat
am dat Log out
si cand am vrut iar sa ma loghez
spunea ca nu e buna parola
am dat la "Parola uitatA"
si cand am dat trimitere
spunea ca nu exista membri inregistrati cu aceasta adresa pe hi5
te rog ajuta`ma oh go on

hi5 meu era FULL
nu vreau sa o iau de la capat straight face

P. S. am pus intrebarea aici pentru ca aici sunt cele mai multe vizualizari oh go on

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ai dat de o pagina falsa "scam page", hi5 tau este momentan al altcuiva, ti-ai introdus parola acolo si a ajuns la cine nu trebuia, sa mai incerci chestia aia cu parola uitata dar acel personaj cred ca a schimbat adresa de mail din interiorul hi5-lui, deci nu ai ce face, si eu am facut pagini scam si multi mi-au dat parolele dar unde mai e farmecul daca il stergi sau il treci pe mail-ul tau...

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ti-a fost furata parola in momentul in care ai introdus-o pe acel site. Nu mai ai ce face.

| ştrumf_8528 explică:

Mda.
deci am intrat acum pe internet explorer (celalalt fiind Chrome)
si eram logata cu hi5 vechi.
si la cont.
la id
scria id conthi5_a74 straight face
nu pot sa aflu cumva si parola? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google : scam page.
Si apoi minuneazate de ce ai facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai acces la acea casuta de mail a acelui id da, in rest e complicat...

| xIoana a răspuns:

Trimitele alora de la hi5 mesaj cu ce s-a intamplat poate te ajuta